Hakkımızda 
0 (212) 508 27 28 info@ozmerkezyanginsondurme.com

Hakkımızda


YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE YANGIN GÜVENLİĞİ alanında faaliyet gösteren firmamız ÖZ MERKEZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak uzman kadromuz ile kurumsal ve müşteriye  özel çözümler anlayışıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti her şey den önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve danışmanı olarak onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için ,beklentilerini en kaliteli ve ekonomik biçimde karşılayarak Avrupa da sektörde öncü kuruluşlar olan ORCHİDEE VE VEREYA markalarını sektöre sunup müşterilerimize daha etkili daha kalıcı çözümler sağlayarak hizmet vermekteyiz.Aynı zamanda yangın söndürme cihazları konusunda  imalatçı konumunda olan ÖZ MERKEZ YANGIN  sektöre kaliteden ödün vermeden hizmet etmektedir.

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla çalışmayı kendine ilke edinmiş olan ÖZ MERKEZ  YANGIN,sorun ve taleplerinizi en kolay ,en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmetlerde profesyonel  olarak hizmet vermektedir.


© 2019 ÖZ MERKEZ YANGIN SÖNDÜRME.Tüm Hakları Saklıdır.